Pasiruošimas nėštumui

3 seminarų rinkinys

€69.00

SVARBU: Seminaras yra įrašytas, jį galite peržiūrėti neribotą kiekį kartų sau patogiu metu per 12 mėnesių nuo užsakymo patvirtinimo dienos.

Daugeliui atrodo, kad pastoti yra taip pat lengva, kaip indus išplauti – didelio planavimo nereikia, tiesiog imi ir darai. Bet ar tikrai? Nustatyta, kad pasaulyje bent 1 iš 6 porų susiduria su sunkumais pastoti. Daugeliui jų nėštumo planavimas yra itin varginantis ir daug laiko reikalaujantis procesas. Tad kokie veiksmai gali padėti išvengti nusivylimo? Tinkamas pasiruošimas ir ŽINIOS. Kodėl svarbu ruoštis nėštumui? Jei nori turėti mažiau nerimo ir baimių dėl: + sklandaus ir saugaus pastojimo, + būsimo vaikelio sveikatos ir vystymosi, + didesnių pastojimo šansų. ŠIAME SEMINARE: + Gauk visus svarbiausius atsakymus ir patarimus, sužinok, kas svarbu ruošiant moters ir partnerio organizmą ir kūną, bei kokios aplinkos ir kasdienės detalės gali daryti įtaką pastojimui. + Kartu su partneriu pasiruošk psichologiškai ir atrask savipagalbos būdus. Pozityvus nusiteikimas ir ramus laukimas yra saugaus nėštumo pagrindas. + Sužinok savo teises, kokios išmokos tavęs laukia, kaip jas gauti, kada apie nėštumą pasakyti darbdaviui. + Praktinė seminaro dalis: santykiai su partneriu, finansai, sveikata, socialinė parama padės suprasti ar abu partneriai yra pasiruošę vaikeliui. + Įsigijus seminarą turėsi galimybę prisijungti prie privačios grupės, kurioje gydytojos patars ir atsakys į visus kilusius individualius klausimus.
Pasiruošk nėštumui su gydytojos akušerės-ginekologės, gyd. mokslų daktarės, sveikatos psichologės ir mokslų daktarės bei teisininkės kruopščiai atrinkta ir sudėliota informacija. Šiame seminare atrasi visas reikalingiausias, mokslu pagrįstas žinias ir praktinius patarimus, kaip pasiruošti nėštumui: + Nėštumo planavimas: moters organizmas ir ciklai, apvaisinimas ir vaisingų dienų skaičiavimas + Tyrimai ir testai: HCG tyrimas, ankstyvojo nėštumo nustatymo testai + Organizmo paruošimas: vaistų vartojimas – ką galima ir ko ne, maisto papildai – kokius vartoti, KMI svarba + Mityba: kokių produktų vengti, kokius būtina įtraukti į mitybą + Fizinis pasiruošimas + Partnerio pasiruošimas: ko vengti, kokius papildus vartoti + Aplinkos veiksnių, žalingų įpročių ir kasdienių detalių įtaka pastojimui + Pienligės, antibiotikų, vakcinų, kontracepcijos, rentgeno tyrimų, kelionių įtaka pastojimui ir vaisiui + Psichologinis pasiruošimas, atsipalaidavimo būdai ir pilnavertiškumo jausmas + Praktinė dalis: kaip žinoti, kad abu partneriai yra pasiruošę vaikeliui? + Kai nepavyksta pastoti: rekomenduojama tyrimų seka, amžiaus įtaka pastojimui, išimtys + Kaip pagerinti pastojimo šansus + Pasiruošimo nėštumui ir lytinių santykių mitai ir faktai + Karjera ir išmokos: kokias išmokas galima gauti ir kaip pildyti prašymus, kada pasakyti darbdaviui, moters teisės + Pirmosios nėštumo savaitės, ko tikėtis + Kaip sau padėti kylant gimdymo baimei + Patogi laiko juostos ATMINTINĖ su svarbiausiais pasiruošimo nėštumui etapais ir žingsniais + ATMINTINĖ apie būtiniausius vitaminus ir mikroelementus + Gydytojų rekomenduojama literatūra
Specialistų pateikta informacija
Seminaro atmintinė
Video įrašai

Seminaro turinys