Koks mūsų tikslas?

Žemiau Bambos sukūrėme tam, kad padėtume rasti praktinius, bei mokslu pagrįstus atsakymus į visus rūpimus klausimus apie moters kūną ir sveikatą be tabu.

Pateikiame moksliniais įrodymais pagrįstą informaciją lengvai suprantamu būdu.

Komanda

AIVARA

AIVARA

Gydytoja doktorantė, dirbanti Danijoje, yra komandos mokslininkė. Ji vykdo bei analizuoja naujausius mokslinius tyrimus, kuriuos pateikia ir Žemiau Bambos kuriamame turinyje. Taip pat dirba gydytoja-savanore sekso paslaugas teikiančioms moterims klinikoje, taigi dalintis žiniomis apie lytinę sveikatą jai įprasta ne tik IG paskyroje.

AURĖJA

AURĖJA

Akušerijos ginekologijos gydytoja - rezidentė, dirbanti LSMUL Kauno Klinikose, prisideda prie Žemiau Bambos turinio aktualia informacija, praktinėmis žiniomis, įgytomis kasdien dirbant klinikose.

ERIKA

ERIKA

Londone dirbanti architektė yra atsakinga už vizualinį turinio pateikimą. Jos tikslas yra užtikrinti, kad dažnai sunkiai suprantama, mokslinė bei medicininė informacija būtų pateikta visiems lengvai suprantamu būdu. Turbūt sutiksite, kad Erikos spalvingos ir įtaigios iliustracijos praskaidrina net ir slogiausias temas, susijusias su moterų sveikata?

LAURA

LAURA

Grafikos dizainerė, kuri papildomų žinių semiasi marketingo magistro studijose. Atsakinga už reklaminės medžiagos dizainų kūrimą bei vizualinio turinio kūrimą socialiniams tinklams.

RŪTA

RŪTA

Keiptaune gyvenanti kūrybinių projektų vadovė, kuri padeda idėjoms virsti produktais. Su aistra rašymui ir dizainui, Rūta taip pat prisideda prie tekstų kūrimo ir internetinės svetainės vizualų.

GABRIELĖ

GABRIELĖ

Nėštumo kursų koordinatorė, padeda mūsų kursų dalyvėms pasirinkti tinkamiausią grupę, rūpinasi sklandžia užsiėmimų eiga. Be Žemiau Bambos veiklos, Gabrielė yra medicinos studentė. Universitete įgyjamos žinios taip pat įkvepia kurti informacinius mūsų puslapio tekstus.

MEDA

MEDA

Grafikos dizainerė ir iliustratorė šiuo metu dirbanti ir gyvenanti Londone. Savu braižu ir idėjomis Meda prisideda prie Erikos tikslo vizualia kalba idomiai ir smagiai perteikti įvairiausią mokslinę ir medicininę informaciją.