Koks mūsų tikslas?

Žemiau Bambos sukūrėme tam, kad padėtume rasti praktinius, bei mokslu pagrįstus atsakymus į visus rūpimus klausimus apie moters kūną ir sveikatą be tabu.

Pateikiame moksliniais įrodymais pagrįstą informaciją lengvai suprantamu būdu.

Komanda

AIVARA

AIVARA

Žemiau bambos įkūrėja. Gydytoja, mokslų daktarė, specializuojasi akušerijos-ginekologijos srityje. Aivara gyvena ir dirba Danijoje, bei dalinasi savo klinikine ir moksline patirtimi Žemiau Bambos kuriamame turinyje. Augina du mažus vaikučius, mėgina atrasti darbo-gyvenimo balansą ir mėgaujasi viskuo, kuo užsiima.

AURĖJA

AURĖJA

Akušerijos ginekologijos gydytoja - rezidentė, dirbanti LSMUL Kauno Klinikose, prisideda prie Žemiau Bambos turinio aktualia informacija, praktinėmis žiniomis, įgytomis kasdien dirbant klinikose.

ERIKA

ERIKA

Londone dirbanti architektė yra atsakinga už vizualinį turinio pateikimą. Jos tikslas yra užtikrinti, kad dažnai sunkiai suprantama, mokslinė bei medicininė informacija būtų pateikta visiems lengvai suprantamu būdu. Turbūt sutiksite, kad Erikos spalvingos ir įtaigios iliustracijos praskaidrina net ir slogiausias temas, susijusias su moterų sveikata?

LAURA

LAURA

Grafikos dizainerė, kuri papildomų žinių semiasi marketingo magistro studijose. Atsakinga už reklaminės medžiagos dizainų kūrimą bei vizualinio turinio kūrimą socialiniams tinklams.

MEDA

MEDA

Grafikos dizainerė ir iliustratorė šiuo metu dirbanti ir gyvenanti Londone. Savu braižu ir idėjomis Meda prisideda prie Erikos tikslo vizualia kalba idomiai ir smagiai perteikti įvairiausią mokslinę ir medicininę informaciją.