Koks mūsų tikslas?

🔥 Žemiau Bambos tikslas yra padėti žmonėms priimti informuotą pasirinkimą, susijusį su savo kūnu bei sveikata.

🔥 Pateikiame moksliniais įrodymais pagrįstą informaciją lengvai suprantamu būdu.

🔥 Stengiamės, jog žmogaus lytinė ir reprodukcinė sveikata nebūtų tabu. Jaunų žmonių įtraukimas diskutuoti apie tai su savo bendraamžiais, bei išmokyti ieškoti profesionalios pagalbos, atsiradus problemai.

Žemiau bambos gimdymo kursai
Žemiau bambos

Komanda

Žemiau bambos gimdymo kursai

🔥 Aivara

Gydytoja doktorantė, dirbanti Danijoje, yra komandos mokslininkė. Ji vykdo bei analizuoja naujausius mokslinius tyrimus, kuriuos pateikia ir Žemiau Bambos kuriamame turinyje. Taip pat dirba gydytoja-savanore sekso paslaugas teikiančioms moterims klinikoje, taigi dalintis žiniomis apie lytinę sveikatą jai įprasta ne tik IG paskyroje.
Žemiau bambos gimdymo kursai

🔥 Aurėja

Akušerijos ginekologijos gydytoja - rezidentė, dirbanti LSMUL Kauno Klinikose, prisideda prie Žemiau Bambos turinio aktualia informacija, praktinėmis žiniomis, įgytomis kasdien dirbant klinikose.



Žemiau bambos gimdymo kursai

🔥 Erika

Londone dirbanti architektė yra atsakinga už vizualinį turinio pateikimą. Jos tikslas yra užtikrinti, kad dažnai sunkiai suprantama, mokslinė bei medicininė informacija būtų pateikta visiems lengvai suprantamu būdu. Turbūt sutiksite, kad Erikos spalvingos ir įtaigios iliustracijos praskaidrina net ir slogiausias temas, susijusias su lytine sveikata?

© 2021. Visos teisės saugomos.

ZEMIAU BAMBOS

Klausimai ir pasiūlymai info@zemiaubambos.lt