Noriu žindyti

Išsamus žindymo gidas

€39.00

SVARBU: Seminaras yra įrašytas, jį galite peržiūrėti neribotą kiekį kartų sau patogiu metu per 12 mėnesių nuo užsakymo patvirtinimo dienos.

Žindymas - nenuginčijamai yra ypatinga ir iškirtinė patirtis moters gyvenime, tačiau tai tuo pačiu - daugybę klausimų bei iššūkių keliantis procesas, kurio sklandžiai ir neskausmingai eigai svarbus pasiruošimas, tikslumas, bei žinios. Šis seminaras skirtas tau, jeigu nori ne tik išmokti žindyti, bet ir žinotum ką daryti susidūrus su sunkumais. - Kaip atrodo taisyklingas žindymas? - Kaip tinkamai laikyti nutrauktą pieną? - Kūdikis neramus. Kaip dažnai galiu jį žindyti? - Skauda žindant. Ką darau ne taip? - Kaip žinoti, kad maitinu pakankamai? - Mastitas! Ką daryti? - Kaip dažnai keisti krūtų puses? - Žaizdelės ant spenelių - kaip sau padėti? Kviečiame leistis į visapusišką kelionę po žindymo pasaulį nuo A ik Z su šeimos gydytoja, sertifikuota švelnaus ir holistinio vaikų miego, bei žindymo specialiste Vytene Menkevičiene. Seminare suteiksime VISAS REIKALINGAS ŽINIAS. Jame gilinamasi į kiekvieną žindymo aspektą - nuo to, kaip turi atrodyti taisyklingas ir neskausmingas žindymas, iki maitinimo nutrauktu pienu, bei sklandaus nujunkymo, suteikiant neįkainojamų įžvalgų ir daugybę praktinių patarimų mamoms. Kodėl Vytenė Menkevičienė? Vytenė žindymo meną pristato su atjauta. Jos praktiniai patarimai grindžiami ne tik medicininiu ir moksliniu, bet ir holistiniu požiūriu, sprendžiant ne tik fizinius aspektus, bet ir emocinę žindymo kelionę tiek mamai, tiek kūdikiui.
Seminare tavęs laukia: 1 dalis: Žindymo pagrindai + Skausmas žindant + 3 pagrindinės skausmo priežastys. Ko vengti ir kaip sau padėti? + Taisyklingas kūdikio glaudimas prie krūtinės žindant + Žindymo padėtys + Gero krūties apžiojimo ženklai + Taisyklingo kūdikio glaudimo prie krūties ir apžiojimo pavyzdys + Ar reikia žindymo pagalvės? 2 dalis: Dažniausi žindymo iššūkiai + Kaip dažnai žindyti kūdikį? + Žindymo trukmė + Kaip dažnai keisti krūtų puses? + Didelis kūdikio vangumas. Kas lemia? Kaip padėti kūdikiui? + Pakankamo maitinimo ženklai + Žindymas ir miegas + Ar reikia duoti papildomai mišinio, kad kūdikis geriau išmiegotų? + Pieno sąstovis (mastitas) 3 dalis: Nujunkymas - ką svarbu žinoti? + Nujunkymas. Kodėl? Kada? Kaip? + Verkimas. Kiek normalu? 4 dalis: Papildomos žindymo priemonės + Pientraukiai, kaip pasirinkti ir kaip prižiūrėti? + Kaip traukti pieną pientraukiu? + Kaip laikyti nutrauktą pieną? + Antspeniai + Kaip sau suteikti pirmąją pagalbą atsiradus žaizdelėms ant spenelių? Seminaro trukmė: 1 val. 41 min. Linkime sklandaus, malonaus ir neskausmingo žindymo!
Specialistų pateikta informacija
Seminaro atmintinė
Video įrašai

Seminaro specialistai

Vytenė Menkevičienė

Vytenė Menkevičienė

Šeimos gydytoja, sertifikuota žindymo ir švelnaus ir holistinio vaikų miego specialistė

Seminaro turinys