Kūdikio mankštos ir lavinimas 0-3 mėn.

Video pratimų rinkinys

€40.00

SVARBU: Seminaras yra įrašytas, jį galite peržiūrėti neribotą kiekį kartų sau patogiu metu per 12 mėnesių nuo užsakymo patvirtinimo dienos.

Kūdikių ir vaikų kineziterapeutės kruopščiai atrinkti ir sudėlioti visi reikalingiausi mankštų ir lavinimo pratimai 0-3 mėn. amžiaus mažyliams. Dauguma pratimų puikiai tinka ir vyresnio amžiaus kūdikiams bei vaikams. PRATIMŲ RINKINĮ SUDARO: + Studijoje įrašyti video pratimai su kūdikiu + Atmintinė su kineziterapeutės rekomendacijomis ir komentarais apie kiekvieno pratimo naudą, atlikimo eigą, ko vengti ir kada galima atlikti. Pratimus su kūdikiu galite atlikti patogiai namuose be jokių papildomų priemonių. 0-3 mėnesiais - didžiausias dėmesys skiriamas mažylio galvos kontrolei ir galūnėms, smulkiajai motorikai. Padedame mažyliui nugalėti žemės traukos jėgą, kad būtų lengviau tyrinėti jį supantį pasaulį.
APIE MANKŠTŲ NAUDĄ: Mankšta reikalinga kiekvienam kūdikiui, kad jo fizinė ir socialinė raida vystytųsi tikslingai. Mankštos daro didelę įtaką ne tik kūdikio raidai, sveikatai, bet ir jo ateičiai, nes judesių pagalba skatinamas kūdikio raidos etapui būdingų įgūdžių formavimasis, teisingų judesių modelių mokymas, formuojasi taisyklingas judesio suvokimas, gerėja koordinacija, pusiausvyra. Mankštos metu dirba ne tik kūdikio raumenys, bet ir smegenys. Smegenys turi apdoroti daug faktorių: nauji judesiai (atliekami pilna amplitude), temperatūros pokyčiai. Mankštos yra profilaktika, ne tik gydymas. PAGRINDINIAI MANKŠTOS TIKSLAI: + Reguliuoti raumenų tonusą + Gerinti kraujotaką + Skatinti kūdikio aktyvumą + Gerinti atsparumą ligoms/grūdinti organizmą + Pagreitinti medžiagų apykaitą Malonaus laiko drauge su kūdikiu!
Specialistų pateikta informacija
Seminaro atmintinė
Video įrašai

Seminaro specialistai

Miglė Datenytė

Miglė Datenytė

Kūdikių, vaikų ir moterų kineziterapeutė

Seminaro turinys