Mama, nepamiršk savęs

5 seminarų rinkinys

€89.00

SVARBU: Seminaras yra įrašytas, jį galite peržiūrėti neribotą kiekį kartų sau patogiu metu per 12 mėnesių nuo užsakymo patvirtinimo dienos.

PAGIMDŽIAU - KAIP PASIRŪPINTI SAVIMI? ,,Man sakė, kad tai yra geriausios mano gyvenimo dienos. Ar man vienintelei taip sunku?'' GIMUS KŪDIKIUI - GIMSTA IR NAUJA MOTERIS Todėl seminaras ,,Mama, nepamiršk savęs'' - tai tarsi naujos mamos praktinis išgyvenimo ir įkvėpimo vedlys, vedantis į stiprybės, pasitikėjimo savimi ir naujo identiteto priėmimo pasaulį. Seminare - visos reikalingiausios žinios ir praktiniai patarimai, padedantys įveikti pogimdyminio gyvenimo iššūkius. Su įvairių sričių specialistais padėsime atsistatyti po gimdymo fiziškai ir emociškai, atrasti savo moteriškumo galią ir atgauti pasitikėjimą savimi net ir sunkiausiose akimirkose. Sužinok, kaip PASIRŪPINTI SAVIMI motinystės kelionėje taikant: - praktinius mitybos patarimus ir lengvai pagaminamus receptus atsistatymui po gimdymo, - emocinės ir psichologinės sveikatos praktikas ir patarimus, - saugaus fizinio atsistatymo pratimus ir kvėpavimą, - drabužių derinimo, įvaizdžio ir stiliaus principus, - pasitikėjimo savimi ir harmoningo gyvenimo metodus.
ATGAUK SAVO SPINDESĮ Su gyd. dietologės, asmeninės stilistės, sveikatos psichologės, jogos ir meditacijų instruktorės ir įkvepiančios moters kruopščiai atrinkta ir pritaikyta informacija būtent tau. - Mityba po gimdymo: Maisto produktai, papildai/vitaminai, reikalingi atsistatymui, receptai sau, kuriuos paprasta pasigaminti - Įvaizdis ir pasitikėjimas savimi: kapsulinė mamos spinta, drabužių stilizavimas pasikeitus figūrai - Psichinė sveikata po gimdymo: prisitaikymas prie pokyčių, emocijos, tapatybės praradimas, santykis su savimi, santykių iššūkiai, praktiniai patarimai - Fizinis atsistatymas po gimdymo: jogos treniruotė + kvėpavimo pratimai + BONUS Pasitikėjimas savimi po gimdymo Seminaras padės naujoms mamoms nepamiršti savęs, kaip moters šioje iššūkių kupinoje ir nenuspėjamoje kelionėje.
Specialistų pateikta informacija
Seminaro atmintinė
Video įrašai

Seminaro turinys